#149 Flower Haze & Angel Energy - Makeup Obsession

#149 Flower Haze & Angel Energy - Makeup Obsession Witam!

Święta, święta i po świętach.... 

Tak wiem, że na te słowa jest dużo za późno, ale temat dzisiejszego postu jest jak najbardziej świąteczny! 

Dlaczego?

Chciałabym w tym poście zaprezentować Wam 2/3 prezentu, który dostałam od Pawła pod choinkę.  Prezent, który jak co roku sobie sama wybrałam i sama zapakowałam xD Dobrze, że kupić mi nie kazał ha ha ha ha :D  Ehhhh chłopy, chłopy... Z drugiej strony, nie zawiodłam się na prezencie :D


# 148 Kowbojski styl.

# 148 Kowbojski styl.

Witam!

Nieźle zaczęłam ten rok! Kolejny post, kolejna stylizacja i oby tak dalej ! Do swoich skromnych postanowień dopisałam kolejny punkt:

  • nie chcę odkładać wszystkiego na tak zwane "jutro" - u mnie to jest problem numer jeden! Przykładowo choinkę rozbierałam kilka dni, zamiast wziąć się w garść, poświęcić 30 minut i ją rozebrać.... Po co? Przecież jutro też jest dzień, już jest późno i takie inne podobne wymówki. Chcę z tym skończyć! 
Trzymajcie kciuki za te postanowienie, bo ono też się tyczy bloga! 

Dobra czas przejść już do tematu posta, a w nim jak już wcześniej napisałam: stylizacja!


#147 Pensjonat Marzeń - Magdalena Witkiewicz

#147 Pensjonat Marzeń - Magdalena Witkiewicz

 Witam!

Lecę z tymi postami w styczniu, ale to w sumie dzięki l4!  Wiecie więcej wolnego czasu więc postanowiłam trochę nadrobić! 

Dodatkowo jakaś wena twórcza mnie wzięła więc stworzyłam posty na zapas i wszystko co się tutaj pojawia po dwunastym stycznia jest napisane i zaplanowane dużo wcześniej! Muszę przyznać, że jest mi to na rękę bo mogę się skupić w międzyczasie na Waszych blogach. 

Dobra koniec wstępu czas przejść do tematu postu! Podsumowując rok 2021 to jednym takim niepisanym postanowieniem noworocznym było wrócić do czytania książek....  Dużo razy próbowałam i to z marnym skutkiem! W końcu dzięki mojej koleżance poznałam twórczość Magdaleny Witkiewicz i to był strzał w dziesiątkę! No dobra w ósemkę, bo dalej czasu nie potrafię znaleźć na czytanie.


Copyright © 2014 MADZIOSZEK , Blogger